Par projektu "9 zīmes":

9 zīmes ir Eneagrammas speciālistu un pasniedzēju - Elitas Moisejas un Indras Sproģes - kopprojekts, kura mērķis ir iepazīstināt Latvijā dzīvojošos līdzcilvēkus ar Eneagrammu, dodot iespēju iepazīt sevi, mācīties būt patiesi klātesošiem un asimilēt sevī visu tipu labākās īpašības, lai autentiski atklātos pasaulei bez ego uzliktajām šabloniskajām stratēģijām, labāk saprastu savus tuviniekus un atvieglotu saskarsmi, tādā veidā palīdzot sabiedrībai kopumā virzīties uz citu - augstāku apziņas līmeni.
Par Elitu un Indru:

Elita Moiseja ir uzņēmēja, NP Properties (industriālo parku attīstītājs) valdes priekšsēdētāja. Eneagrammu kā profesionālās un personīgās izaugsmes instrumentu studē un izmanto ikdienā kopš 2012. gada. Sertificēta Eneagrammas Institūta (ASV) pasniedzēja. Dalās savās zināšanās, vada seminārus un apmācības, kā arī turpina pilnveidoties, regulāri apmeklējot Eneagrammas seminārus Eiropā un ASV.

Indra Sproģe ir māksliniece. Grāmatu “Laiks vijas ap tevi”, “0+0=bezgalība”, “Miljons”, “Joka pēc ALFABĒTS”, “Māci mani, Degunlāci!” autore. Animācijas filmu “Awesome Beetle's Colors” un “Ievads epilogam” scenārija autore, māksliniece un režisore. Balstoties uz Eneagrammas institūtā iegūtajām zināšanām, patlaban strādā pie animācijas filmu sērijas par visiem Eneagrammas tipiem.